• Персоналните

  Персоналните

  сите производи може да биде нарачана за да одговараат на вашите сопствени потреби

 • ЧЕКОР СЕРВИС

  ЧЕКОР СЕРВИС

  професионален пред-продажба на услуги, научни услуга на продажба, навремено, по продажбата на услуги

 • Добра репутација

  Добра репутација

  обезбедување на супериорен квалитет на производите; кога цената се зголемува, ние не ја откаже нарачката

Избрана Производи

ПЕТ челик (Тијанџин) TECH CO., LTD е лоцирана во Daqiuzhuang, Тијанџин, што е најголем производствена база заварени цевки во world.After години напорна работа, ние сме формирале насочуваат инвестиции модел на развој, и во согласност со барањата на новата индустријализација, сме дале целосна претстава за своите предности да се постигне обем, структура, квалитетот и ефикасноста на целокупната промоција.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !