Rreth nesh

FIVE STEEL (Tianjin) TECH CO., LTD është e vendosur në Daqiuzhuang, Tianjin, e cila është më e madhe ngjitur tub bazë të prodhimit në vitet world.After punë e vështirë, ne kemi formuar një model të larmishëm e investimeve të zhvillimit, dhe në përputhje me kërkesat e industrializimit të ri, ne kemi dhënë të luajë të plotë për avantazhet e tyre për të arritur shkallë, strukturën, cilësisë dhe efikasitetit promovimin e përgjithshëm.

Ne kemi bërë investime për disa prodhues tub çeliku dhe factory.We serë bujqësore janë të specializuar në shitjen e tub çeliku e galvanizuar, tub hot mbështjellë çeliku, greenhoues dhe kështu on.After disa viteve të zhvillimit, ne kemi bulid një afat të gjatë

Bashkëpunimi me klientët nga më shumë se 70 vende të botës, si Kanada, Australi, Singapor, Tajlandë, Kore, Vietnam, Meksika, Kili, Peru, Zelandën e Re dhe kështu me radhë. Prodhimi vjetor është 0.70 milion ton.

Ne ofrojmë shërbime me një ndalesë tregtare, duke përfshirë: Projektimi, citat, inspektimin, paketim, shpërndarjen dhe instalimin në mënyrë që të plotësojnë nevojat e klientëve tanë.

Ne kemi shumë përvojë të shkëlqyer staffs.Our ekipit teknik kombinon teknologji të përparuar për të siguruar draft harton dhe projekt efikas solutions.And ndërkombëtare shtabet tona të shitjes mund të zgjidhin pyetjen tuaj me klientët profesional knowledge.Our gjithmonë do të trajtohen me respekt si ne përmbushim çdo aspekt të tuaj nevojat individuale.

Kompania jonë gjithmonë insiston në mbijetesës nga cilësisë dhe ka bërë vazhdimisht risi në menaxhimin dhe teknologji, dhe ne kemi krijuar një menaxhim të shëndoshë shkencor dhe sigurimin e cilësisë System.and qëllimi ynë është krijimi më të mirë vizualizimi korporatës për të konsumatorëve me "çmimin më të mirë, e kënaqshme Quality, Delivery Fast, Shërbimi profesional "

Ne shpresojmë se ju do të na besoni me projektet tuaja dhe ne mund të ndërtojmë një marrëdhënie të gjatë të qëndrueshme together.FIVE STEEL (Tianjin) TECH CO., LTD është një nga furnizuesit tuaj më të besuar në Kinë!


WhatsApp Online Chat !