JIS G3466

JIS G3466

Përshkrim i shkurtër:

JIS G3466 Sheshi dhe drejtkëndëshe Steel Pipe Side (mm): 20 * 20-350 * 350/20 * 30-400 * 200 Wall Trashësia (mm): 1,2-12,5 Length: 6m, 8 milion, 10,12m ose përshtatur gjatësi trajtim Sipërfaqja : black, galvanzied para, dip hot galvanizuar, pikturë Paketimi: në pako ose mbështjellë me leckë PVC ujit-provë. Shipping .: pjesa më e madhe ose të ngarkesës në kontejnerë. Pagesa: T / T, L / C, western union End: Fundi i thjeshtë, i ndërprerë të dyja fund me një bashkim fund dhe një fund plastike cap. Aplikimet: struktura, ujë, gaz dhe kështu me radhë. Kimike Comp ...


 • Origjina: China
 • Shipping: 20ft, 40ft, anije pjesa më e madhe
 • Port: Tianjin
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JIS G3466 Sheshi dhe drejtkëndëshe Steel Pipe

  Side (mm): 20 * 20-350 * 350/20 * 30-400 * 200

  Wall Trashësia (mm): 1,2-12,5

  Length: 6m, 8 milion, 10,12m ose gjatësi të përshtatur

  Trajtim sipërfaqësor: black, galvanzied para, dip hot galvanizuar, pikturë

  Paketimi: në pako ose mbështjellë me leckë PVC ujit-provë.

  Shipping .: pjesa më e madhe ose të ngarkesës në kontejnerë.

  Pagesa: T / T, L / C, Western Union

  End: Fundi i thjeshtë, i ndërprerë të dyja fund me një bashkim fund dhe një fund plastike cap.

  Aplikimet: struktura, ujë, gaz dhe kështu me radhë.

   

   Përbërje kimike

  Përcaktimi i gardës Përbërje kimike
  C si Mn P S
  STKR 400 0.25 max. - - 0.040 max. 0.040 max.
  STKR 490 0.18 max. 0.55 max. 1.50 max. 0.040 max. 0.040 max.

   vetitë mekanike

  Përcaktimi i gardës

   
  forca elastik N / mm² {KGF / mm²} pikë Yield ose provë stres N / mm² {KGF / mm²} Zgjatim% (No.5 copë test)
  STKR 400 400 {41} min. 245 {25} min. 23 min.
  STKR 490 490 {50} min. 325 {33} min. 23 min.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Contact Us

  • Pesë çeliku (Tianjin) Tech Co., Ltd.
  • Telefon: 0086 22 5938 5986
  • E-mail: enquiry@fivesteeltech.com
  • Fax: 0086 22 5938 5987
  • Whatsapp: 008618202256900

  Latest News

  • Greenhouse structural components

   Greenhouse structural components

   In the modern times, greenhouses are playing a significant role both in the commercial agriculture farming and the residential greenhouse garden. In most cases, a greenhouse is a structure made by assembling different...

  • How to maintain the curtain wall system in your building?

   How to maintain the curtain wall system i...

   For a long time, curtain wall has become an enduring staple of modern building design since its introduction almost 100 years ago. And its popularity continues today in the 21st century. In practical applications, cur...

  • What is a passive solar greenhouse

   In general, all greenhouses collect solar energy in applications. You might think that a greenhouse should capture the maximum amount of solar energy and should be oriented to straight south. Not so. Believe it or not...

  • The external uncertainty continued as Chi...

   In the first eight months of this year, China’s steel industry showed a good performance under the background that China’s economy is stable and improving, but the external uncertainties have brought some ...

  • The development and application results o...

   In recent years, the iron and steel research institute in combination with the national economic construction and national major project of high performance of structural steel pipe have achieved a series of achieveme...