FAQ

A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

Ne jo vetëm kemi fabrikat tona, por edhe të ketë aksione në disa ndërmarrjeve të tjera.

A mund të japin mostra?

Po, në qoftë se  mostra  është në dispozicion në magazinë

A mund të organizojmë dërgesës?

Sure, ne kemi forwarder mallrave të përhershëm të cilët mund të fitojë çmimin më të mirë nga kompania më e anijeve dhe të ofrojmë shërbimin profesional.

Çfarë është koha e dorëzimit?

Ajo është e bazuar në mënyrë që, zakonisht  15 - 20 ditë  pas marrjes së depozitave ose L / C, në shikim.

A ju keni kontroll të cilësisë?

Po, ne kemi fituar  BV SGS  authentication.

Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

100% e pakthyeshëm  L / C  tek sytë. Ose  T / T , 30% paraprakisht, dhe bilanci kundër kopjes së  B / L  brenda 3-5 ditëve.


WhatsApp Online Chat !