за нас

ПЕТ челик (Тијанџин) TECH CO., LTD е лоцирана во Daqiuzhuang, Тијанџин, што е најголем производствена база заварени цевки во world.After години напорна работа, ние сме формирале насочуваат инвестиции модел на развој, и во согласност со барањата на новата индустријализација, сме дале целосна претстава за своите предности да се постигне обем, структура, квалитетот и ефикасноста на целокупната промоција.

Што сме го направиле инвестиција за некои челични цевки производители и земјоделски factory.We стакленички сме специјализирани за продажба поцинкувани челични цевки, топло валани челични цевки, greenhoues и така натаму.По неколку години на развој, имаме bulid долгорочна

соработка со клиенти од повеќе од 70 земји во светот, како Канада, Австралија, Сингапур, Тајланд, Кореја, Виетнам, Мексико, Чиле, Перу, Нов Зеланд и така натаму. На годишното производство е 0,70 милиони тони.

Ние обезбедуваме трговски услуги едно, вклучувајќи: дизајн, цитат, инспекција, пакување, испорака и инсталација за да се задоволат потребите на нашите клиенти.

Имаме многу одлични искуства staffs.Our технички тим комбинира напредна технологија за да обезбеди предлог дизајни и ефикасен проект solutions.And нашата меѓународна продажба персонал може да го реши прашањето со професионални клиенти knowledge.Our секогаш ќе бидат третирани со почит како што ние ги исполни секој аспект на вашиот индивидуални потреби.

Нашата компанија секогаш инсистира на преживување од квалитетот и постојано направени иновациите во управувањето и технологијата, а имаме воспоставено звук научни управување и обезбедување на квалитет system.And нашата цел е создавање на најдобрите корпорација визуелизација за клиенти со "најдобра цена, задоволување на квалитет, брза испорака, професионални услуги "

Се надеваме дека ќе имаат доверба во нас со вашите проекти, а ние може да се изгради траен однос together.FIVE челик (Тијанџин) TECH CO., LTD е една од вашите повеќето доверлив снабдувач во Кина!


WhatsApp Online Chat !